اجاره سواری

روزانه
1,700,000 تومان
ماهانه
2,100,000 تومان
روزانه
1,700,000 تومان
ماهانه
2,100,000 تومان
روزانه
1,700,000 تومان
ماهانه
2,100,000 تومان
روزانه
1,700,000 تومان
ماهانه
2,100,000 تومان
روزانه
5,000,000 تومان
ماهانه
6,000,000 تومان
روزانه
1,800,000 تومان
ماهانه
2,200,000 تومان
روزانه
6,000,000 تومان
ماهانه
7,000,000 تومان
روزانه
5,500,000 تومان
ماهانه
6,500,000 تومان
روزانه
5,500,000 تومان
ماهانه
6,500,000 تومان
روزانه
5,500,000 تومان
ماهانه
6,500,000 تومان
روزانه
5,500,000 تومان
ماهانه
6,500,000 تومان
روزانه
3,500,000 تومان
ماهانه
4,500,000 تومان
روزانه
6,000,000 تومان
ماهانه
7,000,000 تومان
روزانه
3,500,000 تومان
ماهانه
9,500,000 تومان
روزانه
6,500,000 تومان
ماهانه
8,000,000 تومان
روزانه
7,500,000 تومان
ماهانه
8,500,000 تومان
روزانه
3,500,000 تومان
ماهانه
4,500,000 تومان
روزانه
3,500,000 تومان
ماهانه
4,500,000 تومان
روزانه
3,300,000 تومان
ماهانه
4,300,000 تومان
روزانه
2,950,000 تومان
ماهانه
3,500,000 تومان
روزانه
2.950.000 تومان
ماهانه
3.500.000 تومان
روزانه
1.700.000 تومان
ماهانه
1.950.000 تومان
روزانه
1.600.000 تومان
ماهانه
1.900.000 تومان
روزانه
1.900.000 تومان
ماهانه
1.900.000 تومان
روزانه
1.700.000 تومان
ماهانه
1.950.000 تومان

اجاره سواری تهران

اجاره سواری یکی از راه های مسافرت و همچنین حمل و نقل بدون دردسر  می باشد. امروزه شاهد رنت سواری هستیم که افراد بسیاری اقدام به این کار می کنند. قطعا خیلی از افراد وجود دارند که علاقه زیادی به سفر و گشت و گذار دارند اما به دلیل نداشتن وسیله نقلیه ای مناسب، قید سفر را می زنند. بسیاری از افراد فکر می کنند که برای سفر و حتی گشت و گذار های عادی حتما باید ماشینی سنگین و یا عالی داشته باشند. اما ما امروز به شما می گوییم که شما می توانید با کرایه سواری یا همان رنت سواری به مقصد دلخواه خود سفر کنید و سفری رویایی و لذت بخش را توسط کرایه ماشین سواری از پی سپار تجربه کنید.

شما برای اجاره ماشین سواری نیاز دارید تا با شرکتی مطمئن که از امنیت بالایی نیز برخوردار است قرارداد ببندید. در واقع برای کرایه ماشین سواری یا همان رنت سواری شما باید اقدامات امنیتی لازم را انجام دهید و با افرادی که امین شما هستند و البته با آن ها احساس راحتی دارید اقدام به اجاره ماشین سواری و در نهایت شروع به سفر کنید.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که قصد دارید به مکان های زیبا و دیدنی که در شهر تهران وجود دارند سفر کنید و از تمامی امکانات رفاهی با رنت سواری برخوردار باشید و در طول سفر نیز از راحتی بالایی در این خودرو ها برخوردار باشید، به شما پیشنهاد می کنیم تا به فکر اجاره سواری باشید. ما در ادامه در مورد کرایه ماشین سواری بیشتر توضیح خواهیم داد تا اگر قصد سفر دارید، راه را برای شما عزیزان هموار تر کنیم. پس برای این منظور و گرفتن اطلاعات دقیقی در مورد رنت سواری مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

قیمت اجاره ماشین سواری

همانطور که در بخش قبل نیز گفتیم، قیمت اجاره سواری  بسیار مقرون به صرفه بوده و باعث شده تا افراد بسیاری به رنت سواری در سراسر ایران گرایش پیدا کنند. از آنجایی که هزینه اجاره سواری میان افراد تقسیم می شود، کرایه سواری، هزینه ای سنگین محسوب نمی شود و اکثر افراد قادر به پرداخت آن هستند. اما بهتر است بدانید که قیمت کرایه سواری با توجه به ظرفیت آن و نوع آپشن انتخابی و نوع خودرو نیز متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر شما یکی از بهترین خودرو های ما را به همراه راننده انتخاب کنید، طبیعتا کرایه سواری شما بالاتر خواهد شد. اما انتخاب خودرویی با امتیازات پایین تر، هزینه کمتری را در بر دارد.

همانطور که قطعا می دانید، امروزه با بالا رفتن قیمت دلار و نوسانات ارزی که در بازار وجود دارد، قیمت ثابتی بر روی هیچ شغلی وجود ندارد. در واقع به همین علت نیز می باشد که نمی توانیم قیمتی دقیق برای کرایه سواری به مشتریان خود در فضای آنلاین بدهیم. چرا که همه ی ما می دانیم  قیمت ها ثانیه ای دچار افزایش می شوند. اما عوامل دیگری که بر قیمت اجاره ماشین سواری تاثیر می گذارند، نوع خودرو، گنجایش و درخواست آپشن های آن می باشد. به عنوان مثال درخواست بهترین خودرو همراه با راننده قطعا از هزینه بالاتری برخوردار است. اما از آنجایی که معمولا خودرو ها برای مسافرت های گروهی اجاره می شوند، هزینه ‌کرایه ماشین سواری زیاد سنگین نمی باشد. چرا که در نهایت این هزینه بین تعداد افراد تقسیم می شود و هر کس سهم خود را از کرایه ماشین سواری تقبل می کند.

انواع خودرو برای اجاره در تهران

همانطور که می دانید خودرو ها انواع مختلفی دارند که در حوزه های متفاوتی مورد استفاده افراد قرار می گیرند. اما لازم است تا قبل از توضیحات مربوط به انواع خودرو ها، اطلاعاتی کلی در مورد کرایه سواری را بازگو کنیم. شما برای اجاره سواری به صورت بدون راننده باید یک سری ملاک هایی را داشته باشید تا واجد شرایط بوده و خودرو به شما تعلق بگیرد. به عنوان مثال شما برای کرایه سواری باید سنی بالاتر از ۲۰ سال داشته باشید، کارت شناسایی معتبر مثل کارت ملی یا شناسنامه خود را همراه داشته باشید، گواهینامه ای معتبر که حداقل ۸ ماه از دریافت آن گذشته باشد داشته باشید، هزینه کرایه سواری را یکجا پرداخت کنید و در آخر ضمانت نامه ای را نیز که برابر است با ارزش خودروی اجاره ای به موسسه تحویل دهید. تنها در این صورت است که شما می توانید از شرکت ما و حتی سایر موسسه ها اقدام به اجاره ماشین سواری کنید و آن ها خودرو را در اختیارتان قرار دهند.

این شرایط و سخت گیری ها برای کرایه ماشین سواری بدون راننده می باشد. اگر قصد اجاره سواری با راننده را دارید دیگر نیازی به داشتن این مدارک و ملاک ها نیست. می توانید خیلی راحت فقط با پرداخت هزینه رنت سواری، مسافرت خود را شروع کنید.

مزیت اجاره سواری از پی سپار

کرایه سواری به شما این امکان را می دهد تا برای مسافرت های خانوادگی، دوستانه و توریستی به مکان های مختلف ایران، دیگر دغدغه فضا و مکان راحت و بزرگ را نداشته باشید. از آنجایی که معمولا مسافرت های دسته جمعی، یکی از علاقه مندی های افراد در سراسر جهان به شمار می رود اجاره ماشین سواری گزینه ای مناسب برای مسافرتی عالی و لذت بخش می باشد. در واقع شما با کرایه ماشین سواری راحتی و آسایش را برای خود و همسفران خود مهیا می کنید و از سراسر این سفر لذت می برید. اجاره سواری انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای دریافت این اطلاعات به سایت ما سر بزنید. ما در این مقاله سعی داریم تا به موضوعاتی همچون مشخصات انواع خودرو های اجاره ای، قیمت اجاره سواری، شرایط اجاره سواری و عواملی که مربوط به  اجاره ماشین سواری می باشند بپردازیم.

اگر شما نیز قصد رنت سواری را برای مسافرتی عالی و لذت بخش دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید و از نکاتی که درباره اجاره سواری ذکر می کنیم استفاده کنید. ما در طول مقاله به صورت کلی چندی از مزایای اجاره سواری را برای شما ذکر کردیم و حال قصد داریم در این بخش با جزئیات بیشتر به این موضوع بپردازیم که آیا سفر با ماشین های کرایه ای خوب است یا خیر؟

ظرفیت خودرو های پی سپار چند نفره است؟

ظرفیت سواری های شرکت پی سپار ۵ نفر به بالا می باشد که از صندلی های بسیار عالی و راحتی نیز تشکیل شده است. از آنجایی که امروزه مصرف سوخت خودرو های شخصی نیز زیاد شده است، اکثر افرادی که قصد سفر توریستی را دارند با رنت سواری این هزینه ها را کاهش می دهند و در نهایت فضایی بزرگتر را نیز دریافت می کنند.

یکی دیگر از علت هایی که امروزه مردم گرایش زیادی به کرایه سواری پیدا کرده اند این است که در طول سفر نیز همگی با هم هستند و لذت سفر برایشان دوچندان می شود. در واقع این موضوع که در طول سفر نهایت لذت کنار هم بودن را باید تجربه کنند، دلیل محکمی است برای اجاره ماشین سواری. در نهایت تصمیم با شما و همسفر هایتان است. آیا دوست دارید تجربه سفر دسته جمعی آن هم با بهترین وسیله نقلیه از بهترین شرکت ناوگان ایرانی را داشته باشید یا خیر؟ اگر قصد کسب چنین تجربه ای را دارید می توانید اقدام به اجاره سواری از تیم ما یعنی شرکت پی سپار کنید. لازم به ذکر است که بگوییم شما می توانید برای کرایه ماشین سواری به صورت روزانه یا ساعتی نیز اقدام کنید. در واقع پی سپار دست شما را در انتخاب این آپشن ها باز گذاشته است تا بتوانید بنا به راحتی خود انتخاب کنید که چه روز ها و ساعاتی و در چه مدل خودرویی به کدام مقصد سفر کنید.

شرایط اجاره ماشین سواری از پی سپار

همانطور که در ابتدای مقاله نیز به این موضوع اشاره کردیم اجاره سواری در سالهای اخیر یکی از کار هایی بوده که مقرون به صرفه می باشد و باعث می شود صرفه جویی بزرگی در هزینه های خود داشته باشید. به همین علت است که امروزه شاهد این هستیم که افراد معمولا برای سفر های طولانی خود اقدام به کرایه ماشین می کنند. رنت سواری موجب می شود تا در طول مسافرت خود نهایت لذت و آرامش را تجربه کنید، چرا که محیط خودرو های پی سپار بسیار راحت تر از خودرو های شخصی می باشند. اجاره ماشین سواری موجب می شود تا با افراد زیادی همسفر باشید و در طول مسیر از بودن کنار هم لذت ببرید و در نهایت هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید. کرایه ماشین سواری به شما این اجازه را می دهد تا با قیمتی مناسب، خاطرات خوشی را در سفر خود رقم بزنید.

پی سپار که بزرگ ترین ناوگان خودروی ایران محسوب می شود، همواره از رضایت های متعددی نسبت به اجاره سواری برخوردار است و همه روزه افراد زیادی اقدام به کرایه ماشین سواری از پی سپار می کنند. این ناوگان خودرو به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد و در اسرع وقت خودروی مد نظرتان را به سراسر ایران ارسال می کند تا شما بتوانید با اجاره ماشین سواری تجربه ای دلچسب و رویایی را کسب کنید. همچنین باید ذکر کنیم که شما برای اجاره سواری می توانید به صورت حضوری یا اینترنتی نیز اقدام کنید و با پرداخت هزینه اقدام به کرایه سواری کنید.

نکات مهم کرایه سواری در تهران از پی سپار

شما برای اجاره سواری باید به نکات مختصر و کلی توجه کنید که اکثر شما از آن ها مطلع هستید. به عنوان مثال هنگام انتخاب یک سواری باید به تمیزی محیط داخل و درست بودن تمام قطعات خودرو توجه کنید. نکته مهم دیگری که درباره کرایه ماشین سواری وجود دارد این است که به تاریخ عقد قرارداد بسیار توجه کنید که اشتباه نشود. چرا که اگر اشتباهی صورت بگیرد دچار مشکلات زیادی در سفر می شوید و حس و حال خوبی از سفر خود نخواهید گرفت. نکته مهم دیگری که باید توجه کنید و حتما در قرارداد نیز ذکر کنید این است که خودرو دارای چه امکاناتی بوده و چه خرابی ها و اشکالاتی نیز داشته است تا در هنگام تحویل آن دچار مشکل نشوید. به طور کلی اجاره سواری در ایران توسط شرکت ما، به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می گیرد. همانطور که می دانید و ما نیز قبلا این نکته را برای شما بازگو کردیم، برای دریافت اطلاعات مربوط به اجاره سواری به سایت ما مراجعه کنید و تصاویر مربوط به اتوبوس ها را نیز مشاهده کنید. شما همچنین می توانید برای اجاره ماشین سواری با شماره تماس هایی که در این بخش درج کرده ایم نیز تماس بگیرید و اقدام به اجاره سواری کنید. تیم ما این اطمینان را به شما خواهد داد که با اجاره خودرو های ما سفری لذت بخش را در کنار عزیزانتان کسب خواهید کرد. برای دریافت مشاوره و ثبت قرارداد اجاره سواری با شرکت پی سیار با ما تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر

رزرو خودرو
باهات تماس میگیریم
نوع خودرو
Powered by