اجاره ون

اجاره ون به شما این امکان را می دهد تا برای مسافرت های خانوادگی، دوستانه و توریستی، دیگر دغدغه فضا و مکان راحت و بزرگ را نداشته باشید. از آنجایی که معمولا مسافرت های دسته جمعی، یکی از علاقه مندی های افراد در سراسر جهان به شمار می رود کرایه ون گزینه ای مناسب برای مسافرتی عالی و لذت بخش می باشد. در واقع شما با کرایه ون دربستی راحتی و آسایش را برای خود و همسفران خود مهیا می کنید و از سراسر این سفر لذت می برید. اجاره ون دربستی انواع مختلفی دارد که شما می توانید برای دریافت این اطلاعات با کارشناسان ما در پی سپار تماس حاصل فرمایید. ما در این مقاله سعی داریم تا به موضوعاتی همچون مشخصات انواع ون های اجاره ای، قیمت اجاره ون، شرایط کرایه ون و عواملی که مربوط به کرایه ون دربستی می باشند بپردازیم.

اگر شما نیز قصد اجاره ون را برای مسافرتی عالی و لذت بخش دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید و از نکاتی که درباره اجاره ون ذکر می کنیم استفاده کنید.

قیمت داخل شهر
قیمت خارج شهر
قیمت داخل شهر
قیمت خارج شهر
قیمت داخل شهر
قیمت خارج شهر
قیمت داخل شهر
قیمت خارج شهر
قیمت داخل شهر
قیمت خارج شهر
قیمت داخل شهر
قیمت خارج شهر
قیمت داخل شهر
قیمت خارج شهر

منظور از ون اجاره ای چیست؟

در واقع ون اجاره ای، موضوعی بسیار متداول و عادی است که تا کنون در سایر کشور ها مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه در بین ایرانیان نیز رواج پیدا کرده است. شما با اجاره ون می توانید سفری هیجان انگیز و دلپذیر را در مناطق دلخواه خود تجربه کنید. چرا که لازمه داشتن سفری لذت بخش وجود یک وسیله نقلیه مناسب و راحت است. قطعا شما نیز می دانید که برای انجام سفر و به خصوص سفر های توریستی می توان از انواع دیگر وسایل نقلیه همچون خودرو های شخصی، اتوبوس ها و میدل باس ها استفاده کرد‌. البته این موضوعی شخصی و دلبخواهی است که شما از کدام وسیله نقلیه برای تجربه سفری توریستی استفاده کنید. اما اگر قصد اجاره ون یا کرایه ون دربستی را دارید بهتر است که تا پایان این مقاله با ما باشید تا اطلاعات کافی را در مورد اجاره ون دریافت کنید.

از آنجایی که امروزه مصرف سوخت خودرو های شخصی نیز زیاد شده است، اکثر افرادی که قصد سفر توریستی را دارند با اجاره ون دربستی این هزینه ها را کاهش می دهند و در نهایت فضایی بزرگتر را نیز برای حدود ۲۰ نفر دریافت می کنند.

یکی دیگر از علت هایی که امروزه مردم گرایش زیادی به اجاره ون پیدا کرده اند این است که در طول سفر نیز همگی با هم هستند و لذت سفر برایشان دوچندان می شود. در واقع این موضوع که در طول سفر نهایت لذت کنار هم بودن را باید تجربه کنند، دلیل محکمی است برای کرایه ون دربستی. حال تصمیم با شماست که دوست دارید تجربه سفری دسته جمعی در وسیله نقلیه آرامی را داشته باشید یا خیر. اگر قصد کسب چنین تجربه ای را دارید می توانید اقدام به اجاره ون از تیم ما کنید.

کرایه ون

مشخصات ون اجاره ای

از آنجایی که ون های مختلفی برای اجاره و کرایه دادن وجود دارند، شما باید ابتدا موضوعات دیگری را بررسی کنید و سپس به مشخصات ون بپردازید. به عنوان مثال شما ابتدا باید تعداد نفرات خود را مشخص کنید تا به اندازه همان نفرات، ون مناسب خود را تهیه نمایید. همچنین شما باید مقدار و تعداد وسیله ها و چمدان های خود را نیز در نظر داشته باشید تا دچار کمبود فضا نشوید. اما به طور کلی باید بگوییم که مشخصات ون های اجاره ای، تقریبا همگی شبیه به یکدیگر هستند و فقط از لحاظ گنجایش کمی با هم فرق دارند.

به عنوان مثال اگر تعداد افرادی که دارید کمتر از ۲۰ نفر می باشند می توانید ون های کوچک تر را انتخاب کنید و در پرداخت هزینه نیز صرفه جویی کنید. البته خوبی که این نوع کرایه ون دارد، همین است که هزینه کرایه بین تعداد افراد تقسیم می شود و دیگر هزینه زیادی به چشم نمی آید. در واقع این تقسیم هزینه نوعی مزیت برای اجاره ون دربستی محسوب می شود که موجب گرایش افراد به اجاره ون در سراسر ایران شده است.

قیمت اجاره ون

همانطور که در بخش قبل نیز گفتیم، قیمت کرایه ون یا اجاره ون دربستی بسیار مقرون به صرفه بوده و باعث شده تا افراد بسیاری به کرایه ون در سراسر ایران گرایش پیدا کنند. از آنجایی که هزینه اجاره ون میان افراد تقسیم می شود، هزینه سنگینی محسوب نمی شود و اکثر افراد قادر به پرداخت آن هستند. اما بهتر است بدانید که قیمت اجاره ون دربستی با توجه به ظرفیت آن و نوع آپشن انتخابی و نوع میدل باس متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر شما یکی از بهترین ون های ما را به همراه راننده انتخاب کنید، طبیعتا هزینه بالاتری را نیز در بر دارند. اما انتخاب ونی کوچکتر با امتیازات پایین تر، هزینه کمتری را در بر دارد.

اجاره انواع ون

همانطور که می دانید ون ها انواع مختلفی دارند که در حوزه های متفاوتی مورد استفاده افراد قرار می گیرند. به عنوان مثال ما در این مقاله به دو نوع ون توریستی و دربستی خواهیم پرداخت. اما لازم است تا قبل از توضیحات مربوط به این نوع ون ها، اطلاعاتی کلی در مورد کرایه ون ها را بازگو کنیم. شما برای اجاره ون به صورت بدون راننده باید یک سری ملاک هایی را داشته باشید تا واجد شرایط بوده و ون به شما تعلق بگیرد. به عنوان مثال شما باید سنی بالاتر از ۲۰ سال داشته باشید، کارت شناسایی معتبر مثل کارت ملی یا شناسنامه خود داشته باشید، گواهینامه ای معتبر که حداقل ۸ ماه از دریافت آن گذشته باشد داشته باشید، هزینه ون را یکجا پرداخت کنید و در آخر ضمانت نامه ای را نیز که برابر است با ارزش ون به موسسه تحویل دهید. تنها در این صورت است که شما می توانید از شرکت ما و حتی سایر موسسه ها اقدام به کرایه ون کنید و آن ها ون را در اختیارتان قرار دهند.

این شرایط و سخت گیری ها برای اجاره ون دربستی بدون راننده می باشد. اگر قصد اجاره ون با راننده را دارید دیگر نیازی به داشتن این مدارک و ملاک ها نیست. می توانید خیلی راحت فقط با پرداخت هزینه اجاره ون، مسافرت خود را شروع کنید.

اجاره ون توریستی

از آنجایی که اکثر افراد در طی مسافرت فارغ از هزینه سوخت خودرو، متحمل هزینه های دیگر نیز می شوند، پرداخت هزینه و اقامت هتل نیز موضوع دشواری برایشان محسوب می شود. به همین علت است که امروزه افرادی که قصد سفر طولانی تری را دارند اقدام به اجاره ون توریستی می کنند تا از بروز هزینه های اضافی مثل اقامت در هتل و یا پرداخت هزینه رستوران جلوگیری کنند. چرا که ون های توریستی، خانه های سیاری هستند که مجهز اند به تمامی امکانات یک منزل. به عنوان مثال می توان به یخچال، گاز، تخت خواب، حمام و دستشویی اشاره کرد که همگی در یک ون یا کمپر مسافرتی جای گرفته اند و راحتی را برای شما فراهم کرده اند. در واقع سفر با این ون ها به شما این اجازه را می دهد هر زمان که خواستید غذا بخورید، بخوابید، استراحت کنید و یا به مسیر ادامه بدهید و و کمترین توقف حین مسیر را داشته باشید.

سفر با ون های توریستی تجربه ای متفاوت و رویایی است که می توانید با اجاره ون از سایت ما آن را کسب کنید. برای این کار فقط کافیست تا با شماره هایی که ما در این صفحه قرار داده ایم تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این حوزه صحبت کنید. همچنین شما می توانید به سایت ما نیز مراجعه کنید و خودتان شخصا به انتخاب و پرداخت هزینه ون بپردازید.

اجاره ون  دربستی

ون دربستی نیز همان ون های عادی و روزمره ای هستند که بسیاری از شما نیز آن ها را از نزدیک مشاهده کرده اید. این نوع ون ها را می توان برای افرادی با تعداد بالا اجاره کرد و به دل طبیعت زد. شما با داشتن چنین ونی و با همراهی مسافران خوبی که دارید می توانید ساعتها رانندگی کنید و از مسیر پیش روی خود لذت ببرید. شما می توانید با ون های دربستی به هر کجا که می خواهید بروید و از سفر خود لذت کافی را ببرید.

کرایه ون دربستی

اجاره ون در تهران

تیم ما به اجاره ون در سراسر ایران می پردازد و ون های خود را به سراسر ایران فرستاده است. شما می توانید در هر کجای ایران که هستید، با ما تماس بگیرید تا ون دلخواهتان را برایتان ارسال کنیم و سفری عالی و لذت بخش را شروع کنید. قطعا می دانید که اجاره ون در تهران اصلی ترین شعبه ما می باشد که از مشتریان فراوانی نیز برخوردار است. لازم است تا این نکته را نیز برای شما عزیزان بازگو کنیم که اگر قصد مسافرت و کرایه ون را از تیم ما دارید، بهتر است تا مدتها قبل این هماهنگی را انجام دهید تا بتوانیم خدمات با کیفیتی را به شما ارائه دهیم.

به عنوان مثال در ایام نوروز به علت انبوه مسافرت ها و گردش ها، اجاره ون از یک یا دو ماه قبل صورت می گیرد. در واقع افراد با پرداخت بیعانه ای اقدام به ثبت نوبت خود برای کرایه ون در زمان تعطیلات نوروز می کنند.

شرایط اجاره ون

به طور کلی اجاره ون به دو صورت امکان پذیر است‌.

  1. کرایه ون با راننده
  2. کرایه ون بدون راننده

این موضوع کاملا به سلیقه شخصی شما مربوط است و شما می توانید هر کدام از این آپشن ها را که دوست دارید انتخاب نمایید. با هر دو آپشن نیز شما نهایت لذت را از سفر خود می برید و بهترین موقعیت ها را تجربه می کنید. اما نکته ای که در مورد اجاره ون با راننده وجود دارد در این است که از آنجایی که راننده در طول مسیر همیشه نزد شما حضور دارد، ممکن است احساس راحتی نداشته باشید. پس اگر این موضوع برای شما یا حتی یک نفر از همسفرانتان مهم است، این آپشن را انتخاب نکنید و به کرایه ون دربستی اقدام کنید. نکته دومی که در این مورد وجود دارد این است که اگر مسیر شما، مسیری طولانی باشد هزینه تغذیه راننده نیز بر عهده شما خواهد بود.

پس بهتر است قبل از کرایه ون دربستی به همراه راننده به این نکات توجه کنید و آن ها را خوب بسنجید و سپس اقدام به کرایه ون کنید تا بتوانید سفری دلچسب را تجربه کنید.

نحوه کرایه ون

همانطور که در بخش های قبل نیز ذکر کردیم، اجاره ون شرایط سخت و دشواری ندارد. مگر اینکه شما قصد اجاره ون بدون راننده داشته باشید. در این صورت شما باید این موارد را رعایت کنید تا بتوانید ون را اجاره کنید:

  1. سن بالای ۲۰ سال
  2. داشتن مدرک شناسایی معتبر همانند کارت ملی یا شناسنامه
  3. داشتن گواهینامه ای که حداقل ۸ ماه از زمان صدور آن گذشته باشد
  4. پرداخت وجه به صورت یکجا
  5. دادن ضمانت نامه که ارزشش با ون درخواستی شما یکسان باشد.

مزایای اجاره ون

ما در طول مقاله به صورت کلی چندی از مزایای اجاره ون را برای شما ذکر کردیم. اما در این بخش بهتر است که به صورت جزئی نیز به این موضوع بپردازیم و در این باره نیز مسائلی را مطرح کنیم.

کرایه ون در سالهای اخیر یکی از کار هایی بوده که مقرون به صرفه می باشد و باعث می شود صرفه جویی بزرگی در هزینه های خود داشته باشید. به همین علت است که افراد زیادی برای سفر های طولانی مدت خود از این روش استفاده می کنند.

کرایه ون موجب می شود تا در طول مسافرت خود نهایت لذت و آرامش را تجربه کنید، چرا که محیط ون ها بسیار راحت تر از خودرو های شخصی می باشند، مخصوصا اگر ون توریستی را انتخاب کرده باشید.

کرایه ون دربستی موجب می شود تا با افراد زیادی همسفر باشید و در طول مسیر از بودن کنار هم لذت ببرید و در نهایت هزینه را با یکدیگر تقسیم کنید.

اجاره ون دربستی به شما این اجازه را می دهد تا با قیمتی مناسب، مسیری طولانی را با تعداد افراد زیادی طی کنید و خاطرات خوشی را رقم بزنید.

اجاره ون دربستی

کرایه ون دربستی چقدر است؟

همانطور که در بخش قبل نیز بیان کردیم، از آنجایی که مدل ون و مسافتی که طی خواهید کرد نامشخص است، دادن قیمتی دقیق برای کرایه ون ها کار درستی نیست. شما می توانید برای کسب اطلاعاتی در این مورد و همچنین اطلاعاتی مثل تعداد صندلی های ون، مقدار فضا برای چمدان ها و سایر اطلاعات به سایت ما مراجعه کنید و این اطلاعات را به طور دقیق دریافت کنید. همچنین می توانید با شماره هایی که در این بخش نیز قرار داده ایم تماس بگیرید و اطلاعات کاملی را در تمامی حوزه های مربوط به اجاره ون از کارشناسان ما دریافت کنید.

کارشناسان ما در این حوزه راهنمایی های دقیق و اصولی را برای شما در نظر گرفته و ارائه می دهند. در واقع راهنمایی هایی که کارشناسان ما می دهند موجب می شود تا شما را از سردرگمی نجات دهند و بتوانید انتخابی مناسب و عالی داشته باشید.

چه عواملی بر قیمت اجاره ون تاثیر می‌گذارند؟

همانطور که قطعا می دانید، امروزه با بالا رفتن قیمت دلار و نوسانات ارزی که در بازار وجود دارد، قیمت ثابتی بر روی هیچ شغلی وجود ندارد. در واقع به همین علت نیز می باشد که نمی توانیم قیمتی دقیق برای کرایه دادن ون یا همان کرایه ون به مشتریان خود در فضای آنلاین بدهیم. چرا که تمام قیمت ها ثانیه ای دچار تغییر می شوند.

اما عوامل دیگری که بر قیمت اجاره ون تاثیر می گذارند، نوع خودرو، گنجایش و درخواست آپشن های آن می باشد. به عنوان مثال درخواست بهترین ون با گنجایشی برای ۲۰ نفر همراه با راننده قطعا از هزینه بالاتری برخوردار است.

اما از آنجایی که معمولا ون ها برای مسافرت های گروهی اجاره می شوند، هزینه اجاره ون زیاد سنگین نمی باشد. چرا که در نهایت این هزینه بین تعداد افراد تقسیم می شود و هر کس سهم خود را تقبل می کند. این یکی از مزیت های بزرگ اجاره ون می باشد.

هنگام کرایه ون به چه نکاتی توجه کنیم؟

شما برای اجاره ون باید به نکات مختصر و کلی توجه کنید که اکثر شما از آن ها مطلع هستید. به عنوان مثال هنگام انتخاب یک ون باید به تمیزی محیط داخل و درست بودن تمام قطعات خودرو توجه کنید. نکته مهم دیگری که درباره اجاره ون وجود دارد این است که به تاریخ عقد قرارداد بسیار توجه کنید که اشتباه نشود. در صورت بروز اشتباه دچار مشکلات زیادی در این باره می شوید و تمام حس و حال خوب سفر را از دست خواهید داد. نکته مهم دیگری که باید توجه کنید و حتما در قرارداد نیز ذکر کنید این است که خودرو دارای چه امکاناتی بوده و چه خرابی ها و اشکالاتی نیز داشته است تا در هنگام تحویل ون دچار مشکل نشوید.

به طور کلی اجاره ون در ایران توسط شرکت ما، به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می گیرد. همانطور که می دانید و ما نیز قبلا این نکته را برای شما بازگو کردیم، برای دریافت اطلاعات مربوط به اجاره ون به سایت ما مراجعه کنید و تصاویر مربوط به ون ها را نیز مشاهده کنید.

رزرو خودرو
باهات تماس میگیریم
Powered by